HITSA Nutiklass

Nutiklassi eesmärk on tutvustada haridustöötajatele innovaatilisi õpetamismeetodeid kaasaegsete tehnoloogiliste seadmete abil. Õpetajatele saab näidata erinevaid tehnoloogilisi võimalusi, mida juba täna oma klassis kasutada saavad.

Nutiklassis on kasutusel kaks Eestis ainulaadset interaktiivset dataprojektorit, millega saab kuvada siledale pinnale puutetundlikku pilti. Interaktiivne dataprojektor toetab  aktiivõppe meetodite  laiemat kasutamist koolides.

Klassiruumis on olemas tahvelarvutid ja nutitelefonid, mille kasutusvõimalusi õppeprotsessis tutvustatakse. Nutiklass julgustab VOSK ehk võta oma seade kaasa põhimõtte rakendamist koolis.

Nutiklassis on LEGO robootikakomplektid Mindstorms EV3 ja WeDo. Nende abil saab teretutvust teha programmeerimisega ja muuta põnevamaks ainetunnid nagu näiteks matemaatika, laulmine ja füüsika.

HITSA Nutiklass on loodud European Schoolnet Future Classroom Lab põhimõtteid järgides ja on selle võrgustiku liige.

Kuidas kohale jõuda?

Nutiklass asub Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ruumides Tallinnas, aadressil Akadeemia tee 21/1. Nutiklassi sissepääs on Teaduspargi tänava poolt!

Kesklinnast toob mugavalt kohale troll nr 3. Väljuda tuleks lõpp-peatuses “Mustamägi”. HITSA juurde saab ka mitme bussiga (vaata Sõiduplaani). Autoga tulijatel on võimalik tasuta parkida lähipiirkonnas.

Lisainfo:

Avage kaart suures aknas siit.