Digiloovtööde võistluse tulemused

2015/2016. õppeaastal toimunud õpilastööde konkursi "Maailmariik Eesti" digiloovtööde võistlusel osales üle 500 õpilase 175 tööga. 23. aprillil toimunud finaalis selgitati välja võitjad kaheksas kategoorias ja viies vanuserühmas.

konkursi Võitjad

Kategooria
Vanuserühm
Töö nimi
Kool/lasteaed
Autorid
 3D-tehnoloogia
 II kooliaste (4.-6. kl)
Vaatetorn Saare valda  Voore Põhikool

Liisa-Marie Paas, Emil Pütsepp, Kaila Teder; juhendaja Mare Maasik, Kaie Mikko
     
 3D-tehnoloogia III kooliaste (7.-9. kl)
 Juhtmelukk  Voore Põhikool
Kaimar Kalm, Armo Ivask; juhendaja Mare Maasik, Kaie Mikko
     
 3D-tehnoloogia IV kooliaste ja kutseharidus
 magic pen Sillamäe Kutsekool Artjom Fomin, Artur Bulgakov; juhendaja Andrei Gontsarov
     
Animatsioon
Alusharidus
Tuuletrolli Filmikompanii
Tallinna Tuule Lasteaed
Tuuletrolli rühm; juhendaja Marian Vares
     
Animatsioon
I kooliaste (1.-3. kl)
Eesti rahvatarkus - seitsmevennapäev
Peetri Lasteaed-Põhikool
Hannuk Vernik, Henri Heinaste, Mark Sõssojev, Romet Tooding; juhendaja Signe Reidla
     
Animatsioon
II kooliaste (4.-6. kl)
Eestimaa talv
Ristiku Põhikool
Alex Valter Valdmann, Karl Artur Orav, Ralf Ingmar Sildnik, Sven Markus Ueson; juhendaja Eve Reisalu
     
Animatsioon
III kooliaste (7.-9. kl)
Pilves Eesti
Viljandi Kesklinna Kool
Britta Smolin, Hanna-Liisa Peerna; juhendaja Meelis Reinart
     
Arvutimäng
II kooliaste (4.-6. kl)
TyriCube-1
Türi Põhikool
Andero Lavrinenko, Raiko Marrandi; juhendaja Laine Aluoja
     
Arvutimäng
III kooliaste (7.-9. kl)
Edasi Eesti!
Viluste Põhikool
Uku Sõrmus
     
Digitaalne õppematerjal
II kooliaste (4.-6. kl)
"Õppimine lõbusaks"
Pärnu Vanalinna Põhikool
Andra Umalas, Cristin Tamm, Karoliina Liitmaa, Lisbeth Männiste, Sharon Jacqueline Nielsen; juhendaja Kriste Talving
     
Digitaalne õppematerjal
III kooliaste (7.-9. kl)
Ise mängin, ise laulan...
Türi Põhikool
Anitra Lukjanov, Kai-Melli Kapten; Laine Aluoja
     
Digitaalne õppematerjal
IV kooliaste ja kutseharidus
ESTreporter
Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Elizaveta Romanova, Jelizaveta Vakarjuk, Maria Kisseljova, Vlada Viktorova; juhendaja Anželina Latõševa
     
Elektrooniline muusikapala
III kooliaste (7.-9. kl)
Elektrooniline muusikapala "Geyser"
Viimsi Keskkool
Jorgen Tiigisoon, juhendaja Merle ja Kaido Tiigisoon  
     
Mobiiliäpp
II kooliaste (4.-6. kl)
Eestimaa kõige-kõigemad
Tartu Kivilinna Kool ja Luunja Keskkool
Aksel Brifk, Kaarel Kiiver; juhendaja Indrek Brifk
     
Mobiiliäpp
III kooliaste (7.-9. kl)
Huvitav Eesti. 100 fakti Eestist
Martna Põhikool
Kaari Kargu; juhendaja Kairi Mustjatse
     
Tikkimismasinaga loodud käsitööese
II kooliaste (4.-6. kl)
Arhailise tikandi maagia
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Hanna Tali, Johanna Tammist; juhendaja Saima Tõigast
     
Tikkimismasinaga loodud käsitööese
III kooliaste (7.-9. kl)
Minu Eesti
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Saara Kütt; juhendaja Eve Oro
     
Videofilm
III kooliaste (7.-9. kl)
Lahing, mis muutis Vabadussõja kulgu
Tallinna Saksa Gümnaasium
Mihkel Annus; juhendaja Ivi Olev

Vaata kõiki auhinnalisi kohti: