Lääne-Eesti õpitoad

Õpitubasid toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetmest “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ (2014-2020.1.03.15-0001) ja Euroopa Komisjoni Euroopa Ühendamise Rahastu projektist „Targalt Internetis“.

Toimumise aegToimumise kohtSihtrühm (vanus)Lisainfo ja registreerumine
09.10.2017
kell 8:40-10:20
Surju Põhikool 5-12BeeBot labürindis
09.10.2017
kell 10:30-12:20
Surju Põhikool 5-12BeeBot labürindis
09.10.2017
kell 16:00-18:00
Hiiumaa Noorsootöö Keskuse Kärdla noortemaja 5-20LEGO Mindstorm robotite programmeerimine EV3 Progrmmer äpiga
10.10.2017
kell 10:30-12:15
Pärnu Rääma Põhikool 5-8Tulevikutegijad tehnikamaastikul
10.10.2017
kell 12:30-14:00
Pärnu-Jaagupi Põhikool7-12Netikett ja muusika kool!  
10.10.2017
kell 12:30-14:00
Haapsalu Kutsehariduskeskus5-20Innovatsioon köögis
10.10.2017
kell 14:15-15:45
Uuemõisa Lasteaed-Algkool7-13Loovalt nutikaks I
10.10.2017
kell 16:00-18:00
Hiiumaa Noorsootöö Keskuse Kõrgessaare noortemaja 5-20LEGO Mindstorm robotite programmeerimine EV3 Programmer äpiga
11.10.2017
kell 8:15-9:45
Uuemõisa Lasteaed-Algkool7-13Loovalt nutikaks II
11.10.2017
kell 14:00-16:00
Pärnu-Jaagupi Põhikool7-14Kiired robotid
13.10.2017
kell 12:00-14:00
Pärnu Koidula Gümnaasium 9-13Strawbees ja Quirkbot ehk meisterda ja programmeeri
13.10.2017
kell 15:00-17:00
Saaremaa Ühisgümnaasium8-16Liikuv Lego
13.10.2017
kell 16:00-18:00
Saaremaa Ühisgümnaasium5-9Põnevad robotid Blue-Bot ja Ozobot
16.10.2017
kell 12:00-14:00
Pärnu Koidula Gümnaasium12-14Mina ja Digimaailm
16.10.2017
kell 13:30-15:00
Pärnu-Jaagupi Põhikool11-20Saage tuttavaks: kass nimega Scratch!
17.10.2017
kell 10:00-11:30
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna5-7Saame tuttavaks! Minu nimi on BeeBot! Mis on sinu nimi?  
17.10.2017
kell 15:00-17:00
Pärnumaa Kutsehariduskeskus 14-202D mängu loomine Unity mängumootoriga
19.10.2017
kell 10:15-11:45
Haapsalu Kutsehariduskeskus10-20Veebiturvalisus
20.10.2017
kell 15:30-17:30
Audru Kool 5-8Sõbrakäsi suuremalt väiksemale